serwerownia3W związku z trwającym remontem Głównego Punktu Dystrybucyjnego Miejskiej Sieci Komputerowej w Opolu, w okresie od godziny 20:00 dnia 11.12.2015 r. (piątek) do godziny 8:00 dnia 12.12.2015 r. (sobota), mogą wystąpić liczne przerwy w dostępie do sieci Internet ze wszystkich sieci komputerowych Uniwersytetu Opolskiego, w tym także do usług sieciowych takich jak; WWW, poczta e-mail, USOS, eduroam i pozostałych.

Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Centrum Informatyczne Uniwersytetu Opolskiego