www

W odniesieniu do obowiązku przeniesienia starych stron WWW w domenie uni.opole.pl do nowego formatu oraz dostosowania do wymogów WCAG 2.0, Centrum Informatyczne UO przeprowadzi szkolenia związane z w/w tematyką. Szkolenie jest zalecane dla osób biorących udział w konstrukcji nowych stron.
Zakres szkolenia:
– Dostosowanie środowiska;
– Konstrukcja, publikowanie wpisów;
– Dostosowanie do WCAG 2.0
Przewidywany czas szkolenia: 2 godz.
Sala 260B, Oleska 48,Opole
Dostępne są 3 terminy. 17 listopada 2016, godz 13.00 – 15.00; 18 listopada 2016, godz. 10.00 – 12.00; 21 listopada 2016, godz. 10.00 – 12.00

Grupy po 12 osób/na termin.
Zaproszenie do udziału w szkoleniu otrzymały osoby, które złożyły w terminie do 10 listopada br. wnioski o założenie strony WWW i wpisały adres mailowy. Bardzo prosimy osoby , które otrzymały informację na e-mail, o wpisanie się do grupy.
W sali dostępne będą stanowiska komputerowe dla osób, chcących zalogować się do własnych serwisów i przeprowadzić aktywne szkolenie,
Jeśli zajdzie potrzeba dodatkowych szkoleń i nazbiera się grupa osób, Centrum Informatyczne może w przyszłości przeprowadzić dodatkowe szkolenie, Termin i miejsce będzie ustalone.
Centrum Informatyczne UO