Wychodząc na przeciw nowym rozwiązaniom, Centrum Informatyczne Uniwersytetu Opolskiego wdrożyło nowy system obsługi poczty e-mail w naszej Uczelni. Zalecamy korzystanie z tej usługi. Odpowiadając na Państwa pytanie, czy wszystkie wiadomości na starej poczcie będą dostępne również w nowej? Odpowiadamy ‚TAK’. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz poradnikiem nowej usługi.

Od teraz użytkownik poczty może nie tylko sprawdzać swoje wiadomości, ale ma do dyspozycji wiele rozwiązań, ściśle powiązanych z obsługą poczty. Planowanie, gospodarowanie własnymi zasobami lub obsługa gromadzenia czy edycji załączników jest teraz łatwiejsza.