Szanowni Państwo,

Pracownicy oraz Studenci Uniwersytetu Opolskiego,

W związku z uruchomieniem w uczelni centralnej usługi katalogowej Active Directory wymagana jest migracja kont użytkowników systemów uczelnianych zgodnie z załączoną procedurą.

Migracja musi zostać wykonana przez każdego pracownika posiadającego konto e-mail w domenie @uni.opole.pl, studenta posiadającego konto w domenie @student.uni.opole.pl osób oraz  posiadających konta w domenie @radiosygnaly.pl

UWAGA! Migrację należy wykonać do 12.10.2018 r. – po tym terminie dostęp do usług przestanie być możliwy.

Osoby korzystające z usługi eduroam w celu zachowania dostępu do sieci powinny wykonać migrację do 02.10.2018 r.

Procedura migracji opisana jest w załączniku.

W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Informatycznym.